متعلقات و لوازم جانبی

خرید و قیمت ریموت درب پارکینگ و راهبند

خرید و قیمت ریموت پارکینگ | دورژانس

قیمت ریموت درب پارکینگ

ریموت پارکینگ و هرآنچه که باید در مورد آن بدانید، مورد بحث ما در این مقاله می باشد. در دنیای امروزی، هر چیزی بر پایه تکنولوژی حرکت می‌کند و با پیشرفت فناوری و تکنولوژی، کاربرد همه چیز تغییر کرده و از لوازمی که در گذشته مورد نیاز ما بود تنها خاطرات باقی مانده است. یکی از چیز هایی که امروزه به استفاده از آن بسیار رایج شده، جک پارکینگی است. جالب است بدانید باز و بسته شدن این نوع درب ها تنها به وسیله ریموت صورت می‌گیرد. در ادامه قصد داریم به بررسی کامل قیمت ریموت درب پارکینگ و همچنین خرید آن بپردازیم.

همانطور که گفتیم درب های اتوماتیک به وسیله ریموت ها باز و بسته شده و حقیقتاً ریموت کنترل بر خلاف اندازه و ابعاد و همچنین قیمت ریموت درب پارکینگ، کارایی و عملکرد بزرگی دارد. چرا که اگر فرد ریموت خود را گم کند و یا به هر دلیلی برای ریموت درب پارکینگش مشکلی پیش بی‌آید، مجبور است به کمک آچار خلاص کن به صورت دستی اقدام به باز و بسته کردن درب پارکینگ کند.

ریموت پارکینگ در حقیقت مجهز به یک فرستنده و یک گیرنده بوده و به کمک امواج خاصی می‌توانند درب را بازو یا بسته کنند. افراد با در دست داشتن یک ریموت کنترل، از باز و بسته کردن درب به صورت دستی خلاص شده و دیگر نیازی نیست برای امر باز یا بسته کردن درب پارکینگ از ماشین پیاده شوند، بلکه می توانند از فاصله ای در حدود 20 تا 50 متر فقط با لمس کردن یک دکمه درب را باز کرده و پس از رد شدن، مجدد دکمه را لمس کرده و درب را ببندند. همچنین قیمت ریموت درب پارکینگ نسبتاً پایین است و افراد به راحتی می‌توانند نسبت به خرید آن اقدام کنند.

نکته: در هر پک کامل خریداری شده، تعداد محدودی از ریموت موجود است و اگر نیاز به تعداد بیشتر دارید لازم است به طور جداگانه اقدام به خرید آن کنید. (داخل پک کامل راهبند و درب شیشه ای 1 عدد و در جک پارکینگ لولایی و جک پارکینگ ریلی 2 عدد موجود می‌باشد)

طریقه لرن کردن ریموت درب اتوماتیک

دادن کد و یا به اصطلاح لرن کردن ریموت درب اتوماتیک یکی از کارهایی است که واجب است انجام شود. دادن کد به ریموت درب های اتوماتیک مختلف امکان دارد به شیوه های گوناگونی انجام شود. به شکل کلی در این مرحله باید سیستم را با ریموت مچ کنید تا دستور های ارسال شده به آسانی اجرا شوند. برای اینکه به بخش لرن وارد شوید، احتیاج است تا دکمه گیرنده دستگاه را سه ثانیه لمس کرده و فشار دهید تا بخش LED آن روشن شود. بعد از روشن شدن ال ای دی، دست از فشردن دکمه بردارید. پس از آن همان دکمه از ریموت را که در نظر دارید و می‌خواهید عمل لرن بر روی آن اعمال شود نیز بفشارید. بعد از این کار ال ای دی دستگاه خاموش می‌شود. حال که این کار ها را انجام دادید باید به شما بگوییم که دکمه مد نظر لرن شده و کد دادن به دستگاه با موفقیت انجام شده است.

انواع ریموت درب های اتوماتیک

به طور کلی سه مدل متفاوت ریموت پارکینگ در بازار موجود است که شما می توانید با آگاهی از قیمت ریموت درب پارکینگ و سفارش از روی سایت دورژانس نسبت به خرید آن اقدام بفرمایید.

  • ریموت پارکینگ بلوتوثی
  • ریموت پارکینگ دیپ سوییچ
  • ریموت پارکینگ کد لرنینگ

آیا امکان باز کردن درب اتوماتیک با هر نوع ریموتی وجود دارد؟

برای پاسخ به این سوال لازم است بگوییم که هر ریموت پارکینگ عیناً شبیه به یک کلید است. پس به شکل شفاف نمی‌توان این کار را انجام داد. اما اگر در ساختمان خود یک راهبند جنیوس و روی درب خود از جک برند فک استفاده کرده اید، به علت اینکه رسیور فک روی جنیوس نیز نصب می‌شود پس در نتیجه می‌توان در آن شرایط از ریموت فک برای باز کردن راهبند استفاده کرد. برای این امر حتما باید ریموت و رسیور هم فرکانس باشند.

کارهای لازم در زمان به سرقت رفتن ریموت درب اتوماتیک

شاید بارها شنیده باشید که می‌گویند پیشگیری بهتر از درمان است. این به آن معنا است که شما در ابتدا باید مراقب باشید تا ریموت شما گم نشود و یا به سرقت نرود اما اگر به هر دلیلی ریموت خود را گم کرده و یا در ذهن خود احتمال می دهید که از شما به سرقت رفته باشد، احتیاج است تا یکسری کارهای امنیتی موردنیاز را در این زمینه انجام دهید. فرد سارق امکان دارد بخواهد به ساختمان شما ورود داشته باشد. در این جهت احتیاج است تا با حفظ کردن خونسردی خود در ابتدا به سراغ سیستم فرمان درب اتوماتیک رفته و در داخل آن کلید لرن را پیدا کرده و 5 ثانیه آن را فشار داده و نگه دارید. در این شرایط تمام ریموت هایی که برای این درب لرن شده اند از کار افتاده و دیگر دزد نمی‌تواند وارد منزل شما شود. بعد از آن باید با بخش تعمیر و خدمات دورژانس تماس گرفته و موضوع را اطلاع دهید تا تیم فنی اقدامات لازم برای تغییر کد و سیگنال ریموت درب اتوماتیک شما را انجام دهند. همچنین می‌توانید روی سایت دورژانس از قیمت ریموت درب پارکینگ مطلع شوید.

خرید و اطلاع از قیمت ریموت درب پارکینگ

برای خرید ریموت راهبند یا ریموت درب پارکینگ و همچنین ریموت جک پارکینگ کافیه روی سایت دورژانس رفته و از بخش محصولات قسمت لوازم جانبی محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از مشاهده قیمت ریموت درب پارکینگ آن را انتخاب و خریداری کنید. همچنین می‌توانید با شماره 72239-021 جهت ارتباط با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید. مشاوران و کارشناسان فروش دورژانس به صورت 24 ساعته و شبانه روزی، بدون داشتن تعطیلی پاسخگوی نیاز شما خریداران عزیز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *