مطالب دورژانس

هر آنچه باید درباره کاربرد درب برقی باید بدانید

درب برقی دورژانس

امروزه در سراسر کشور استفاده از کرکره برقی بسیار رایج شده است به نحوی که اگر توجه کرده باشید در عصر امروز از کاربرد کرکره برقی خیلی از پارکینگ هایی که در طول روز دیده می شود تماما به سبک برقی شده است و دیگر کمتر کرکره یا درب های سنتی که با دخالت دست باز و بسته می شود را در کل شهر دیده می‌شود.

اجزای تشکیل دهنده کرکره برقی

کرکره برقی از اجزایی مانند یک دیواره تیغه های کرکره تشکیل شده است که این دیواره به توسط موتور و با استفاده از ریموت کنترل کرکره برقی، به بالا و پایین حرکت می کند و اینگونه درب کرکره ای ساختمان باز و بسته می شود.

مزایای استفاده از آن

  1. دارای ویژگی باز و بسته شدن به صورت دستی در زمانی که با مشکل قطعی برق مواجه هستید.
  2. کار با کرکره برقی مدل پارکینگ به نسبت درب های قدیمی ساده بوده و به دلیل اینکه احتیاجی به زور و نیروی انسانی و فیزیکی نسیت و می توان به سادگی تنها با فشردن یک دکمه از ریموت کنترل آن را به بالا و پایین هدایت کرد.
  3. مناسب برای هر نوع شرایط آب و هوایی حتی در زمان و شرایط ناسازگار با درب های قدیمی
  4. دارای تنوع رنگی و تنوع انواع کاربرد کرکره برقی از لحاظ قاب و فریم کرکره برقی پارکینگ که با این ویژگی شما می توانید با سلیقه شخصی خودتان آن درب را متناسب با ساختمان و یا ساختمان مسکونی و یا تجاری و اداری ست و همرنگ کرده سپس اقدام به خرید کنید.
  5. از دیگر ویژگی های کرکره برقی قابل شستشو بودن آن می‌باشد.
  6. دارای قابلیت ضد زنگ و ضد آسیب دیدن و خراب شدن می‌باشد.
  7. مجهز به تکنولوژی ضد حریق، به گونه ای که مقاومت بالایی در برابر آتش سوزی دارند.
  8. از دیگر مزایای کرکره برقی عدم نیاز به قفل است. یعنی با بستن درب کرکره امنیت لازم برای ساختمان تامین شده و دیگر نیازی به قفل ندارد. فک
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *