خدمت شبانه روزی درب اتوماتیک

خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک

تعمیر و نگهداری انواع درب لولایی ، درب ریلی ، راهبند ستونی ، راهبند میله ای ، درب شیشه ای ، درب کرکره ، ریموت ، رسیور و … فقط در شرکت دورژاس

دسته بندی خدمات شبانه روزی درب اتوماتیک

تعمیرات انواع لوازم و قطعات
تعمیرات انواع لوازم و قطعات
تعمیرات انواع کرکره برقی
تعمیرات انواع کرکره برقی
تعمیرات انواع ریموت
تعمیرات انواع ریموت
تعمیرات انواع رودبلاکر
تعمیرات انواع رودبلاکر
تعمیرات انواع راهبند میله ای
تعمیرات انواع راهبند میله ای
تعمیرات انواع جک کشویی
تعمیرات انواع جک کشویی
تعمیرات انواع جک بازویی
تعمیرات انواع جک بازویی
تعمیرات انواع بولارد - راهبند ستونی
تعمیرات انواع بولارد - راهبند ستونی

خدمات شبانه روزی

نمایش 9 24 36

خدمات شبانه روزی دورژانس

شرکت دوژانس با ارائه خدمات سریع و با کیفیت در هر ساعت از شبانه روز قصد دارد راحتی را برای مشتریان خود فراهم سازد. این خدمات شامل تعمیر انواع درب های اتوماتیک، انواع راهبند، انواع کرکره برقی، درب های شیشه ای و ریموت کنترل و همچنین قطعات اصلی و متفرقه می باشد.

گارانتی نصب دورژانس

نکته ی حائز اهمیت در این باره تلاش تکنسین های دورژانس برای بالا بردن کیفیت در نصب است از این رو نصب جک درب و راهبند توسط تکنسین های دورژانس دارای 2 سال گارانتی می باشد. چرا که ما در هنگام نصب از قطعات و لوازم با کیفیت برندهای سرشناس استفاده می نماییم که اصطلاحا جواب خود را پس داده اند. علاوه بر آن تکنسین های کارآزموده نیز با تسلط بر کار خود نصب هرگونه جک برقی و راهبند را با توجه به موقعییت محل نصب و محدودیت ها در مدت زمان کوتاه به سرانجام می رسانند. در ادامه هرکدام از خدمات شبانه روزی دورژانس را شرح می دهیم.

خدمات دورژانس شامل چه مواردی می شود؟

خدمات دورژانس شامل تعمیر جک لولایی، جک ریلی، درب های کرکره ای، انواع راهبند می باشد. کلیه دستگاه ها و قطعات هم در محل و هم در شرکت توسط کارشناسان با تجربه عیب یابی شده و تعمیر می گردند.

هزینه تعمیرات جک اتوماتیک و راهبند چگونه محاسبه می شود؟

در صورتی که شما قرارداد داشته باشید شرکت دورژانس خود را موظف می داند تا به صورت رایگان تعمیرات لازم را انجام دهد، اما اگر شما دارای قرارداد نباشید شرکت تعرفه ای مشخص شده دارد که بر حسب آن، خدمت لازم را انجام می دهد.

گارانتی محصولات و برندهای درب برقی اتوماتیک دورژانس

اینجا دورژانس… اراِئه دهنده خدمات شبانه روزی درب های اتوماتیک

شرکت دورژانس یک شرکت پشتیبانی 24 ساعته جک پارکینگی و راهبند ایتالیایی است. هدف این شرکت پشتیبانی محصولات تامین قطعات در کمترین زمان ممکن می باشد ،قابل اعتماد ترین و امن ترین محصولات با عمر طولانی است که تا امروز در این امر موفق بوده است.