فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

چگونه ریموت جک پارکینگ دورژانس گم شده را حذف کنیم

اگر شما از ریموت کنترل جک پارکینگ استفاده می کنید، حتما برای شما و یا اطرافیانتان پیش آمده که ریموت جک پارکینگی گم شود و یا به همراه کلید ها و یا کیف دستی شما دزدیده شود، همانطور که می دانید امروزه بسیاری از سارقان برای ورود به آپارتمان ها دست به سرقت ریموت جک درب پارکینگ می زنند. در صورت رخ دادن این اتفاق ناگوار، برای کنترل خطرات احتمالی، سوال هایی که به ذهن خطور می کند این است که چگونه از ورود افراد ناشناس توسط درب پارکینگ جلوگیری کنیم؟ چطور ریموت جک پارکینگی گم شده را حذف نماییم؟ در این مقاله به حذف ریموت جک پارکینگی در صورت گم شدن میپردازیم.

حذف ریموت گمشده دورژانس

حذف ریموت جک پارکینگی دورژانس

1-ریموت فابریک جک پارکینگ:

در تمامی مدل های تولید شده جک پارکینگی ایرانی و جک پارکینگی وارداتی دو عدد ریموت کنترل اصلی و یا فابریک وجود دارد،
که اگر به تعداد بیشتر از دوعدد لازم داشتیم و از همین مدل فابریک به سیستم اضافه نمودیم دیگر از بابت گم شدن بایستی خیالمان راحت باشد زیرا توسط برد فرمان جک تمامی ریموت کنترل های کد داده را پاک کرده و سپس ریموت هایی که در دسترس می باشد را مجددا کد دهی می کنیم تا ریموت و یا ریموت گم شده از سیستم پاک گردد و دیگر عمل نکند.

2-ریموت غیر فابریک جک پارکینگ:

در بعضی مواقع به دلیل بالا بودن تعداد ریموت هایی که می خواهیم به یک مدل جک پارکینگ معرفی کنیم و یا هزینه بالای ریموت کنترل فابریک از نمونه های ریموت غیر اصلی با یک گیرنده استفاده می کنیم و در این هنگام اگر ریموتی از این گیرنده که لرن می باشد (یعنی باید از طریق دستگاه گیرنده این ریموت کد دهی گردد) مفقود گردد باز هم می توان از طریق یک کلید در این گیرنده تمام ریموت ها را پاک نمود و ریموت های در دسترس را معرفی کرد تا ریموت های گم شده از مدار پاک گردد.

3-ریموت بلوتوثی یا ریموت به ریموت:

خطرناک ترین مدل از ریموت های جک پارکینگ می باشند که تکثیر آن ها از طریق ریموت به ریموت و بدون حضور در محل نصب جک پارکینگ می باشد. زیرا این مدل ریموت را نمی توان از حافظه دستگاه گیرنده و یا مدار فرمان جک پاک نمود و فقط بایستی توسط فردی که ریموت دست اوست ریموت پاک شود.

ارتباط با دورژانس

اگر تازه با تیم دورژانس آشنا شده اید ار آنجا که محصولات ما را نمیشناسید به ما فرصت دهید که شما را با تیم و کسب و کار خود آشنا کنیم.شما میتوانید از طریق وبسایت ما از محصولات ما دیدن کیند.

همچنین کارشناسان و مشاوران ما به صورت 24 ساعته در حال تلاش براس اطلاع رسانی بیشتر به شما عزیزان هستند.شما میتوانید بسته به نیاز خود از تیم متخصص ما راهنمایی دریافت کنید

69 33 00 91

طریقه عملکرد ریموت کنترل جک پارکینگ:

ابتدا توسط دستور شما به ریموت، ریموت مورد نظر شما یک سیگنال برای گیرنده جک درب پارکینگ ارسال می کند، گیرنده نیز که به درب پارکینگ متصل است بعد از دریافت سیگنال از ریموت یک رله را به هم اتصال میدهد برای یک لحظه و یا دائم و این عمل باعث باز شدن و یا بسته شدن درب پارکینگ و یا کرکره و راهبند می گردد. 

این عملکرد کلی برای تمامی ریموت ها و جک های درب پارکینگ یکسان بوده و تنها فرکانس های تنظیم شده و نحوه کد دهی ریموت ها برای هر کدام متفاوت است.

نحوه غیرفعال کردن و یا حذف ریموت جک پارکینگی؛

روش های متفاوتی برای غیرفعال کردن ریموت جک درب پارکینگ وجود دارد،  کلید های جعبه فرمان راهی برای غیر فعال نمودن می باشد. 
جک درب پارکینگ از هر نوعی که باشد بی شک جعبه فرمانی با چند کلید برای آن موجود است که اگر به سراغ آن بروید مشاهده خواهید نمود که این کلید ها به رنگ های متفاوتی از جمله رنگ های زرد ، نارنجی ، قرمز و یا سبز و بنفش هستند.
در بین این دکمه ها، دکمه ای را بیابید که زیر آن کلمه Learn نوشته شده باشد و سپس آن را برای چند ثانیه نگه دارید، لازم به ذکر است که می توانید قبل از انجام این کار دفترچه راهنمای محصول را مطالعه نمایید، کددهی در مدل ها و برند های مختلف ریموت جک درب پارکینگ متفاوت بوده و برای هر کدام منحصر به فرد است، بهترین راه برای غیرفعال نمودن جک درب پارکینگ از طریق کد دهی مطالعه دفترچه راهنما است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button