فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

نقش میکروسوئیچ در تنظیم حد بالا و پایین کرکره دورژانس

جهت تنظیم ارتفاع کرکره و نحوه ایستادن ابتدا در بالای دهانه به وسیله ریموت کرکره برقی را به سمت بالا حرکت می دهیم و در نقطه ای که توقف کرکره اتوماتیک مورد نظر است دکمه توقف را در ریموت فشار داده تا کرکره از حرکت بایستد.

پس از آن پیچ میکروسوئیچ سمت راست را تا زمان برخورد با قطع کن باز می کنیم با این عمل جهت بالای کرکره برقی تنظیم میشود.

در حال حاضر نقطه بالایی کرکره به درستی تنظیم شده است و نوبت به بخش پایینی می رسد که دقیقا همان مراحل را اجرایی می کنیم با این تفاوت که در این مرحله سمت چپ چرخ دنده ( میکروسوئیچ ) درگیر خواهد بود و تنظیمات این قسمت انجام می شود.

در موتور کرکره برقی دو سوراخ برای تنظیم میکروسوئیچ تعبیه شده است که با آچار مخصوص و توسط تعمیرکار کرکره برقی و دانش فنی اجرایی می شود.

برای راهنمایی در حوزه تنظیم ارتفاع و میکروسوییچ کرکره های برقی باید بدانید که در کنار این سوراخ ها که ذکر کردیم دو عدد علامت فلش وجود دارد که یکی از این فلش ها طرف کرکره های برقی را نشانه گرفته و دیگری در جهت مخالف کرکره را نشان میدهد.

فلشی که سمت کرکره برقی را نشان می دهد برای تنظیم بخش پایینی کرکره و فلشی که بالای کرکره را نشانه گرفته جهت تنظیم ارتفاع و نحوه ایستادن بالای کرکره برقی می باشد.

رگلاژ کرکره برقی نیز توسط همین چرخ دنده و میکروسوئیچ که در موتورهای ساید و توبولار انجام می شود و برای این منظور اچار و آلن های مخصوصی طراحی و ساخته شده است.

در واقع نحوه کار میکروسوئیچ به این صورت می باشد که چرخ دنده ها پس از حرکت به این شاسی قطع کن برخورد می کنند و در نتیجه این بخش فرمان قطع برق را به موتور کرکره برقی می رساند.

درصورت نیاز برای بهره مندی از خدمات مشاوره در زمینه خرید و نصب درب اتوماتیک و یا استعلام بهترین قیمت ها با شماره 27664000-021 دورژانس ایمن فک تماس حاصل فرمایید.
میکروسوییچ کرکره دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button