فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

صرفه جویی در مصرف انرژی با استفاده از درب ریموت دار دورژانس

زمانی که صحبت از ورود و خروج از یک ساختمان تجاری به میان می آید ، نصب و سرویس درب ریموت دار بسیار حائز اهمیت می باشد بنابراین باید با شرکت هایی که خدمات خوب در قبال هزینه مناسب ارائه می دهند قرارداد تنظیم کنید . نصب و سرویس درب ریموت دار برای هر کسب و کار یا مجموعه ای امروزی که از این نوع درب ها استفاده می کنند امری ضروری می باشد.

مهم ترین مزایای استفاده از درب ریموت دار دورژانس

یکی از مهم ترین مزایایی که استفاده از نصب و سرویس درب ریموت دار دورژانس دارد این است که بهترین راه هایی که درب های اتوماتیک به نفع ساختمان نیازهای همه کسانی که از این در ورود و خروج دارند را برآورده می کند . از آنجایی که چنین درهایی عمدتاً از سنسور تشکیل شده اند ، استفاده از آنها برای کسانی که ممکن است به کمک بیشتری نیاز داشته باشند بسیار آسان تر است. این باعث می شود ساختمان شما برای همه افراد با قابلیت تحرک قابل دسترسی بوده و به طور کلی در آن جا باشد.

صرفه جویی در مصرف انرژی ساختمان

زمانی که شما از خدمات نصب و سرویس درب ریموت دار استفاده می کنید این اطمینان را دارید که برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان مفید هستند. این محصولات که به عنوان ولتاژ پایین طبقه بندی می شوند ، به طور خاص طوری طراحی شده اند که با قدرت کمتری کار کنند. این بدان معناست که هزینه کمتری برای مدت زمان طولانی تری برای شما خواهد داشت.

سرویس درب پارکینگ دورژانس

افزایش امنیت با نصب و سرویس درب ریموت دار

یکی دیگر از دلایل مهم برای استفاده از خدمات نصب و سرویس ریموت دار درب ساختمان های تجاری ، سطح امنیتی پیشرفته ای است که آنها ارائه می دهند. بسته به مدلی که برای خرید انتخاب می کنید ، این محصولات می توانند مجهز به سنسورها و کنترل های اضافی باشند که به شما این امکان را می دهد تا از افرادی که از ساختمان شما می آیند و می روند بهتر نظارت داشته باشید. همچنین نصب و سرویس درب ریموت دار می توانند قفل های قوی تری داشته باشند که می توانید از راحتی اتاق کنترل ساختمان خود استفاده کنید.

تیم دورژانس دارای صلاحیت بالایی برای نصب و سرویس درب ریموت دار و هر نوع درب اتوماتیک هستند که برای کسب و کار شما ، می تواند گزینه ی مناسبی باشد . ما همیشه در صورت نیاز به ارائه خدمات نصب و سرویس درب ریموت دار در کنار شما هستیم و به شما در تصمیم گیری آگاهانه کمک می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button