فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

سنسور های ترکیبی درب اتوماتیک دورژانس

سنسور ترکیبی درب اتوماتیک دورژانس

همانطور که می دانید استفاده از سنسور ها (حسگرها) برای درب های اتوماتیک امری ضروری می باشد.

 سنسور های ترکیبی درب اتوماتیک از انواع سنسور های مورد استفاده برای درب اتوماتیک هستند و همانطور که از نام آنها پیداست ترکیبی از سنسور مادون قرمز و سنسور مایکروویو می باشند.

سنسور مایکروویو یا صوتی سنسوری پیشرفته تر از سنسور مادون قرمز است اما مسئله ای که در این نوع سنسور ها مطرح است همانطور که قبلا گفته شد، این است که هرگونه جسم متحرکی در اطراف سنسور و در مسیر فرکانس های آن قرار گیرند مدار کنترل، پیام باز شدن درب اتوماتیک را ارسال می کند.

در صورتی که درب اتوماتیک نباید برای هر جسم متحرکی از جمله حیوانات باز شود. پس بهترین حالت استفاده از این نوع سنسور همراه با سنسور مادون قرمز و بصورت ترکیبی می باشد.

تشخیص حرکت:

سنسور مایکروویو امکان تشخیص سریع هر حرکتی که از هر زاویه ای به آن نزدیک می شود در ناحیه وسیع ای را دارد و این باعث می شود درب توسط این سنسور به راحتی باز شود.

مناطق حضور و تشخیص حرکت را می توان به طور مستقل تنظیم کرد. با انتخاب سوئیچ می توان قسمت مادون قرمز فعال را فقط روی ایمنی یا ایمنی و فعال سازی تنظیم کرد.

عملکرد یک جهته باعث می شود که در هنگام دور شدن از درب ، درب سریعتر بسته شود و این امر به صرفه جویی قابل توجه انرژی کمک می کند.

مهم ترین مزیت سنسور ترکیبی درب اتوماتیک ایمنی بسیار بالای سنسور در مقابل اجسام بین درب اتوماتیک می باشد. از دیگر مزایای سنسور ترکیبی می توان به سرعت عمل بالای این سنسور در هنگام رفت و آمد از درب اشاره کرد.

در هنگام انتخاب درب اتوماتیک بهتر است که حتما از قابلیت ها و امکانات سنسور و نوع سنسور به کار رفته بر روی درب اتوماتیک مد نظر خود مطلع شوید تا بدانید که بر روی درب شما از چه نوع سنسوری و با چه قابلیت ها و توانایی هایی استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button