فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

سنسور مثلثی درب اتوماتیک دورژانس

سنسور مثلثی درب اتوماتیک دورژانس

درب های اتوماتیک دورژانس دارای انواع سنسور ها می باشند که بر اساس نوع کاربرد و نیاز مشتری قابل نصب بر روی انواع درب های اتوماتیک هستند. سنسور مثلثی درب اتوماتیک بر روی درب های اتوماتیک چرخان نصب می شود و به همراه درب حرکت می کند تا فرد در هنگار عبور از درب به لت ها برخوردی نداشته باشد و ایمنی شخص کاملا حفظ شود.

سنسور های مایکروویو و مادون قرمز اکتیو و پسیو در درب های اتوماتیک گردان کاربرد چندانی ندارند. زیرا این نوع از سنسور ها به طور معمول به تشخیص تغییرات پس زمینه بستگی دارند، اما یک سنسور نصب شده بر روی سیستم درب اتوماتیک گردان دائما در حال حرکت است.

بنابراین پس زمینه که شامل زمین و دیوار نزدیک به درب است، به طور مداوم تغییر می کند. راه حل آن هم سنسور مثلثی درب اتوماتیک می باشد.

سنسور های مثلثی درب اتوماتیک دورژانس در قسمت بالایی قاب درب های اتوماتیک چرخان و داخل یک محفظه آلومینیمی دارای یک دریچه نوری نصب می شوند. یک دیود نوری، پرتو نور را ساطع می کند و بازتاب نور را به کمک یک دیود حساس به منبع نوری LED دریافت می کند و زمانی که یک شی و یا یک فرد به سمت درب حرکت می کند باعث می شود در نور بازتاب شده شکست ایجاد شود و دیگر به طورکامل از طریق دیود دریافت نشود.

در ان زمان یک سنسور نوری انعکاس نور را دریافت می کند و یک دستور مبنی بر باز شدن و یا متوقف شدن حرکت درب را ارسال می کند و درب باز می شود و یا اگر در حال بسته شدن است دوباره شروع به بازشدن می کند.

در هنگام انتخاب درب اتوماتیک دورژانس بهتر است که حتما از قابلیت ها و امکانات سنسور و نوع سنسور به کار رفته بر روی درب اتوماتیک مد نظر خود مطلع شوید تا بدانید که بر روی درب شما از چه نوع سنسوری و با چه قابلیت ها و توانایی هایی استفاده شده است. زیرا نوع سنسور بر کیفیت و طول عمر درب اتوماتیک شما تاثیر مستقیم دارد.

دفتر مهندسی شرکت دورژانس با بیش از 25سال تجربه در زمینه نصب و خدمات انواع درب اتوماتیک  آماده ارائه خدمت و مشاوره رایگان در زمینه خرید و نصب میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button