فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

دلیل استفاده از ریموت غیر فابریک دورژانس

ریموت غیر فابریک دورژانس

با ریسک هایی که برخی ریموت های غیر فابریک دارند پس چرا از ریموت غیرفابریک استفاده میشود ؟

1- تفاوت قیمت با ریموت اصلی:
برخی از ریموت های فابریکی جک های پارکینگی خارجی بیش از 5 و حتی بیشتر از ریموت های غیر فابریکی قیمت دارند و برای خریدار اصلا توجیه ندارد که برای وسیله ای که ریسک شکستنش بالاست آنقدر هزینه کند. همین دلیل کافی است که بسیاری به سمت ریموت های ارزان تر سوق داده شوند.

2- نایاب شدن ریموت اصلی:
در چند سال اخیر بسیاری از جک های پارکینگی خارجی دیگر وارد نمی شوند و به همین دلیل ریموت این جک ها نیز نایاب شده و چاره ای جز استفاده از ریموت غیر فابریک وجود ندارد.

3- سهولت در کپی برداری:
این که به راحتی بتوان از یک ریموت کنترل تکثیر کرد در اولویت بسیاری از افراد است و همین موضوع باعث می شود ریموت های بلوتوثی و در کنار آن لرنینگ به شدت محبوب شوند.

ریموت بلوتوثی را می توان با نزدیک کردن به یک ریموت لرنینگ و بدون نیاز به حضور تکنسین در محل نصب جک های پارکینگی ست نمود که این سهولت باعث می شود ریموت بلوتوثی درب پارکینگ دورژانس بسیار محبوب باشد.

مراحل استفاده از ریموت های غیر فابریک

برای اضافه کردن ریموت غیر فابریک از هر مدل لرنینگ یا هاپینگ می بایست یک گیرنده یا رسیور ریموت درب اتوماتیک خریداری کرد و با توجه به ورودی های مدار کنترل آن را به مدار اضافه کرد تا بعد از فشردن هر دکمه، این دستور به رسیور ارسال و رسیور آن را به مدار کنترل انتقال دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button