فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

خرید اپراتور با موتور دانکر دورژانس

موتور دانکر دورژانس

با توجه به اهمیت بسیار زیاد کیفیت موتور در اپراتورهای درب اتومات شیشه ای دورژانس، لازم است در انتخاب و خرید اپراتور با موتور دانکر دقت داشته باشید.
موتور را می توان قلب درب اتوماتیک در نظر گرفت و به همین دلیل کوچکترین بی توجهی و غفلت در بررسی مشخصات آن در نهایت می تواند خسارت های مالی زیادی را برایتان به همراه آورد.

در خرید اپراتور با موتور دانکر آلمان لازم است چند نکته مهم مد نظر قرار گیرد که عبارتند از:
– موتور را با توجه وزن درب انتخاب کنید.

همانطور که اشاره شد، موتورهای تولید شده توسط برند دانکر از نظر اندازه و ابعاد با هم متفاوت بوده و بر همین اساس نیز قدرت تحمل متفاوتی دارند.

لذا بهتر است در زمان خرید موتور وزن درب و میزان قدرت تحمل موتور را مد نظر قرار دهید تا به تناسب خوبی در این زمینه دست پیدا کنید.

– میزان ترددی که موتورها پشتیبانی می کنند با هم متفاوت می باشد.

لذا باید با توجه به میزان دفعاتی که در طول شبانه روز درب باید باز و بسته شود موتور مناسب را انتخاب کرد.

به عنوان مثال، برای ساختمان هایی که دارای درب های سبک بوده و تردد در آنها زیاد نمی باشد، خرید موتور دانکر 65*25 می تواند گزینه مناسبی باشد و از نظر قیمت نیز در سطح پایین تری قرار دارد.

– دانکر برند آلمانی بوده و محصولات آن از نظر کیفیت در تمام دنیا شناخته شده هستند.

با توجه به استقبال زیاد از این موتورها نمونه های تقلبی آن نیز در بازار موجود می باشد. لذا در زمان خرید موتور دانکر حتما به اصل بودن محصول توجه کنید و از مراکز معتبر و شناخته شده خرید را انجام دهید.

تمام موتورهای دانکر مورد استفاده در اپراتور های عرضه شده توسط دورژانس ایمن فک ، اصل بوده و دارای برگه گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button