فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

تعمیراتی که ممکن است یک درب ریلی دورژانس نیاز داشته باشد

یکی از مهم ترین مشکلات این درب ها، مشکلات ایجاد شده در موتور های این مدل از درب ها است. در صورت از کار افتادن، داغ کردن، صدا دادن یا هر گونه مشکل دیگری در موتور این درب ها، باید فرایند تعمیر درب ریلی پارکینگ به صورت حرفه ای و دقیق انجام شود.

برای مثال ممکن است در صورت قطع شدن یک سیم، موتور درب ریلی از کار بیافتد. گاهی نیز استاتور در موتور مشکل پیدا کرده و نیاز به تعمیر و رفع مشکل دارد. خشک شدن بلبرینگ ها و بروز مشکل در گیربکس ها و همه این موارد از جمله گزینه های تعمیر موتور در درب های ریلی محسوب می شود.

برای تشخیص این که آیا موتور درب ریلی مشکل دارد یا خیر، تعمیرکاران دورژانس با استفاده از تجهیزات و ابزار های تخصصی خود، کارکرد موتور و صحت و درستی آن را بررسی می کنند.

با توجه به پیچیدگی این درب ها، جزئیات زیاد و ارتباطی که بین تمامی این بخش ها وجود دارد، قطعا مشکلات ایجاد شده در درب های ریلی نیز بسیار متعدد است. بخش ها و موارد زیر از جمله دیگر گزینه هایی است که ممکن است نیاز به تعمیر درب ریلی پارکینگ را موجب شود:

  • به هم خوردن تنظیمات باز شدن درب به میزان لازم و نیاز به تعمیر و بازبینی مجدد این تنظیمات
  • بروز مشکلات برقی در سیستم اعم از قطع شدن جریان برق و قطع شدن سیم کشی های درب ریلی و نیاز به تعمیرات تخصصی سیستم برقی
  • نیاز به تعمیر فرستنده درب ریلی به دلیل بروز مشکل در عملکرد آن
  • هرز شدن، گیر کردن و خراب شدن ریل ها، دنده ها، چرخ ها و آهنربا های درب ریلی که ممکن است برای رفع مشکل آن ها نیاز به تعمیر، روغن کاری، سرویس کردن یا حتی تعویض برخی قطعات باشد
  • ممکن است ریل ها شکسته باشند و نیاز به تعمیر آن ها وجود داشته باشد
  • تراز نشدن درب ریلی و بروز مشکل در عملکرد آن که در نتیجه نیاز به تعمیر و سرویس این درب ها وجود خواهد داشت
تعمیر درب ریلی دورژانس
این موارد به همراه خرابی و شکستگی جک ریلی و دیگر قطعات اصلی و مهم این درب ها از جمله مهم ترین مواردی است که ممکن است نیاز به تعمیر درب ریلی پارکینگ را به وجود بیاورد. در هر حال هر مشکلی که در این درب ها ایجاد شود و خرابی های احتمالی دیگر باید توسط تعمیرکاران درب های اتوماتیک دورژانس کمک گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button