فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

بهترین نقطه برای نصب جک بازویی دورژانس

نصب جک پارکینگ دورژانس

اگر درب های اتوماتیک پارکینگی بازویی دورژانس را دیده باشید، متوجه شدید که در بعضی از درب ها جک بازوئی در بالای درب نصب است و در بعضی موارد هم در پایین درب نصب شده است اما در اکثر موارد مشاهده میشود که جک برقی بازویی در وسط درب پارکینگ قرار گرفته است.

برای اینکه متوجه شوید کدام نقطه برای نصب جک اتوماتیک بازویی روی درب پارکینگ شما بهتر است، کافی ست با فشار انگشت خود یک بار درب را از وسط، از بالا و از پایین باز کنید.

بررسی کنید که در کدام نقطه دست شما فشار کمتری وارد کرده است. این روش از ساده ترین روش هایی ست که میتوان تشخیص داد کدام نقطه برای جک بازویی شما مناسب است.

اگر نقطه مناسب و کم فشار را بیابید و جک را در همان نقطه نصب کنید میتوان گفت که عمر جک بازویی شما بیشتر و خرابی آن نیز کمتر خواهد شد.

پس از انجام این آزمایش ساده درخواهید یافت که بهترین محل برای نصب جک برقی بازویی، وسط درب پارکینگ است. اما در مواردی که در وسط درب نقطه ای محکم برای جوش دادن پلیت جلوی جک نیست و یا موارد خاص دیگر جک ها در بالا یا پایین درب نصب میشوند که البته این کار از عمر مفید درب کم خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button