فروش و نصب
ارائه برترین محصولات در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگ، درب های اتوماتیک شیشه ای و راهبند ها از برترین برندهای داخلی و خارجی
خدمات شبانه روزی
بهره گیری از بهترین و مجرب ترین تکنسین های دوره دیده در سراسر ایران، به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته بدون تعطیلی (24/7)
سابقه درخشان
دورژانس توسط شرکت درب سازان ایمن فک پشتیبانی می شود که با 25 سال سابقه درخشان نماینده انحصاری کمپانی FAAC ایتالیا در ایران می باشد.

ارتباط با ما

تهران   چهارراه  پاسداران خیابان بطحایی  خیابان  مژده فرعی 4،پلاک هشت

info@doorgans.com

02172239

انواع راهبند دفنی، انتحاری (بلاکر)

گیت ضد انتحاری کف خواب دفنی ساده:

این راهنبد ها و رودبلاکر ها از جنس آهن ساخته شده است که در زمان حرکت و بیرون آمدن، مانع از تردد هر نوع وسایل نقلیه ( ماشین سنگین، موتور سیکلت، ماشین و …)می شود. و اجازه تردد به وسیله نقلیه انتحاری را نمی دهد. همچنین در زمان بسته بودن مانع، هیچ اختلال و مشکلی برای عبور و مرور وسایل نقلیه ندارد. که این راهنبد های ضد انتحاری دفنی از دو قسمت ثابت و متحرک تشکیل شده است که قسمت متحرک می تواند از طول 3 متر، 4 متر، 5 متر و 6 متر تا ارتفاع 82 سانتی متر ساخته و نصب و راه اندازی می گردد.

راهبند ضدتروریستی

گیت ضد انتحاری کف خواب دفنی سنگین: (نیزه دار)

راهنبد ضد انتحاری نیزه دار از نظر ظاهری مشابه رودبلاکر می باشد ولی در قسمت جلوی بدنه سرنیزه هایی قرار گرفته که درصد تخریب را افزایش می دهدتولید راهنبد های ضد انتحاری بر اساس تحلیل های دینامیکی، ایستاتیکی و خستگی انجام می شود که مطابق استاندارد جهانی k12 astm، امکان تولید و نصب و راه اندازی وجود دارد.

راهبند کف خواب نیزه دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button