خدمات و تعمیر درب اتوماتیک و راهبند اتوماتیک شعبه شرق تهران

مدیر عامل : حامد رحمانی
آدرس : تهران ،چهار راه پاسداران ،میدان حسین آباد ،خیابان مژده ،فرعی ۴ ،پلاک ۸
کد پستی : ۱۶۶۸۸۴۶۹۷۳
تلفن : 02172239
موبایل : 09126999399

سال‌های بسیار زیادی است که از ساخت درب اتوماتیک پارکینگی و راهبند اتوماتیک در جهان می‌گذرد که ساخت و خدمات درب اتوماتیک و راهبند درگذشته به صورت انحصاری در اختیار کشورهای اروپایی قرار داشت و کشور ما فقط وارد کننده بود؛ اما بعد از گذشت 5 دهه از تولید درب اتوماتیک و راهبند در اروپا، این صنعت وارد کشور ما شد و طرفداران زیادی برای استفاده و نصب درب اتوماتیک و راهبند در کشور پیدا کرد. کم کم و باگذشت مدت‌ زمان اندکی احساس نیاز برای تعمیر، نگهداری و خدمات درب اتوماتیک و راهبند در کشور موجب شد تا تکنسین‌ها به فکر ساخت و تعمیر این محصولات بیافتند و تاکنون پیشرفت زیادی در این صنعت داشته‌اند.

این عملکرد یک کار کاملاً تخصصی و حرفه‌ای است که افراد تازه دوره دیده توانایی انجام آن را به‌ صورت حرفه‌ای ندارند.

شرکت درب سازان ایمن فک با ایجاد واحد خدمات دورژانس بصورت شبانه روزی پاسخگوی کلیه نیازهای مربوط خدمات و تعمیر انواع درب اتوماتیک و راهبند می باشد.

امروزه به دلیل استفاده و نصب درب اتوماتیک اغلب افراد به‌ عنوان نصاب و شرکت‌های سطح پایین اقدام به فعالیت در این زمینه نموده‌اند. اما شما عزیزان باید توجه داشته باشید که خدمات درب اتوماتیک خود را بر عهده متخصصین بگذارید.

دورژانس به‌ عنوان یک شرکت فعال در زمینه خدمات پس از فروش و ضمانت تمامی قطعات نصب‌ شده درب اتوماتیک می‌باشد. می‌توانید برای دریافت خدمات و تعمیر درب اتوماتیک و راهبند با کارشناسان ما در تماس باشید

خدمات و تعمیر درب اتوماتیک و راهبند اتوماتیک شرق تهران
5 (100%) 1 vote