دورژانس

درب اتوماتیک شیشه ای

درب اتوماتیک شیشه ای یک گروه از محصولات در زمینه درب های اتوماتیک می باشد که به منظور کنترل تردد افراد در ورودی ساختمان نصب میگردد. هدف از استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای کنترل عبور و مرور و جلوگیری از بازماندن بی دلیل درب می باشد. همچنین درصورت اتصال اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای به دستگاه های کنترل تردد و حضور و غیاب می توان از ورود افراد غیرمجاز جلوگیری نمود و زمان ورود و خروج افراد را ثبت کرد. اپراتور درب های اتوماتیک شیشه ای دارای مدل های مختلفی می باشند که بسته به ساختار درب می توان از آنها استفاده نمود.

FAAC Blue Glass Pedesterian

انواع اپراتورها را میتوان به دوار، منحنی، تلسکوپی و تخت (ساده) تقسیم نمود. بخش های اصلی اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از:‌

  1. موتور الکتریکی
  2. مدار فرمان
  3. سیستم انتقال قدرت (تسمه و هرزگرد)
  4. رادار تشخیص حرکت
  5. شاسی و کاور

در برخی مدل ها برای امنیت بیشتر قفل برقی و خلاص کن دستی نیز علاوه بر موارد فوق نصب می شود. همچنین با توجه به آنکه موتور اپراتورهای درب شیشه ای اتوماتیک از نوع ۲۴ ولت مستقیم می باشند می توان از باتری پشتیبان برای فعال نگهداشتن اپراتور در زمان قطع برق استفاده نمود. مهمترین شاخصه ها در کیفیت اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای عبارتند از: قدرت موتور الکتریکی، کیفیت قطعات مکانیکی به کار رفته در سیستم انتقال قدرت و قابلیت اطمینان مدار فرمان به ویژه مقاومت در برابر نوسانات برق. براساس این موارد و با توجه به نوع استفاده در هر پروژه می توان اپراتور مناسب را انتخاب نمود. ابعاد درب، وزن درب و میزان تردد مهمترین پارامترها در انتخاب یک اپراتور مناسب برای درب اتوماتیک شیشه ای می باشند. در ادامه برخی از انواع اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای که توسط شرکت های فعال در زمینه درب اتوماتیک ساخته و به بازار عرضه شده است معرفی می گردد.

محصولات موجود در دورژانس

Call Now Button